Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 19

Квіти – вічні супутники нашого життя. Палахкотять біля вікон українських осель золотим сяйвом мальви і жоржини , чорнобривці і маки , буяють нагідки , троянди, дзвіночки, айстри. Квіти, як музика, створюють піднесений настрій; надихають на творчість.  Щорічною традицією в нашій школі є загальношкільне свято квітів.

                    

Цьогоріч тема  свята квітів  - «Україна – єдина країна ,без кордонів…» Свято прикрасили змістовні композиції  які були виготовлені  учнями 1 – 9 класів.

З 1 вересня у нашій школі навчаються діти зі Сходу України – Донецької області. Окремими були композиції присвячені дружбі між дітьми, про що змістовно було  відображено у захистах . Цікавими були композиції : «Герої не вмирають»  - учнів 7 класу; « Україна – єдина країна» ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: scool | Дата: 19.10.2014 | Коментарі (0)

 

1 вересня в нашій школі пройшов перший загальношкільний урок на тему « Україна – єдина країна» Метою даного уроку було поглиблення знань учнів про історичну та культурну спадщину нашої держави, її традиції і звичаї

 Урок розпочався піснею «Лише у нас на Україні». Учні підготували вірші про Україну

 Оксана Іванівна Начичко – класний керівник 7 класу розповіла учням про останні події в нашій державі. Згадала про героїчні події в Україні, починаючи з листопада місяця 2014 року. Які тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Вчителька також наголосила на тому,що кожному необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям « Неб ... Читати далі »

Переглядів: 195 | Додав: scool | Дата: 19.10.2014 | Коментарі (0)